Producenci
O nas

Kosmetyka to nasz chleb powszedni od wielu lat...

Treść filmów przed nagraniem została opracowana przez sztab doświadczonych 20 instruktorek z całej polski, a więc wiedza powstała na filmikach jest wiedzą zweryfikowaną merytorycznie w wyniku współpracy wielu specjalistów.

Tworzone przez nas kursy online mają na celu nauczyć w sposób zrozumiały i prosty jak wykonać zabieg praktycznie dobrze krok po kroku

 

A w skrócie o nas...

Posiadamy sztab specjalistów Instruktorek, gdzie każda z nich specjalizuje się w danym fachu i posiada minimum 5-letnie doświadczenie, jednakże najczęściej nasz zespół tworzą osoby zwykle z jeszcze dłuższym stażem pracy.

Zajmujemy się szkoleniami od 2012 roku, działając jako ACK szkolenia i szkolimy na co dzień w formie stacjonarnej. Oddziały znajdują się w Gdańsku, Olsztynie, Krakowie, Bydgoszczy, Wrocławiu oraz Warszawie.

Posiadamy Akredytacje Kuratora Oświaty i rekomendacje Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Ponadto posiadamy Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek jako Placówka należąca do systemu Oświaty, dzięki czemu wystawiamy Zaświadczenia - Dyplom MEN oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)

Poza tym posiadamy wiele rekomendacji i referencji od instytucji, które z nami współpracowały i współpracują np. Fundacje Aktywnej Rehabilitacji, Urzędy Pracy i Fundacje czy ośrodki Integracyjno-Społeczne oraz szkoły zawodowe.

Kosmetyka to jedna z najszybciej rozwijających się branży a my zdajemy sobie z tego sprawę i wszelkie nowości pojawiające się na rynku testujemy sami oraz aktualizujemy wiedzę uczęszczając również na różnego rodzaju szkoleniach, seminariach i warsztatach czy targach ucząc się nowinek kosmetycznych, aby potem móc wypracować sprawdzone ale zaktualizowane metody nauczania w dziedzinie kosmetyki, stylizacji paznokci, rzęs.

 

Zapraszamy do seansu:)

ACK Akademia


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl